Uzmanlık Gerektiren Makale Konuları İçin, Tecrübeli Yazarlarımızı Tercih Edin!

Akademik Makaleler: Bilimsel konuların hazırlanmasında ihtiyaç duyulan makale yazarları, kendi alanlarında yetkin olan profesyonel kişilerdir. Branşlarında uzman olan bu kişiler, literatür kurallarına uygun olarak her aşamaya titizlik gösterir. Özgün ve etkin makale içeriklerini büyük bir dikkatle hazırlar.

Düz Makaleler: Akademik olmayan, öğretici, bilgilendirici, açıklayıcı ya da tanımlayıcı anlatımlar da makale olarak anılır. İçerikler ailesinde yazarlık icra eden deneyimli kadro, ele aldığı her konuya yeterli zamanı ayırarak inceleme yapar. Gerekli verileri topladıktan sonra teknik ve teorik çerçeveye sadık kalarak uygun bir dille konuyu toparlar. Okuyucuyu sıkmayan, sistematik bir akış ile anlatılan konu, aranan bilgiyi veren nitelikli bir yazı olarak sayfa kalitenizi yükseltir.

Benzersiz Makale Garantisi!

Özgünlük Zamanında Teslim Yayına Hazır
İçerikler hazırlandıktan sonra 3 aşamalı kontrol mekanizmasından geçer. Yazarlarımız alıntı veya kopyalama yapmaz. (Bilimsel makale prosedürlerinden biri olan kaynak gösterme kuralına dikkat edilir; hata yapılmaz.) Proje başlangıcında belirlenen teslim süresine sadık kalınır. Çoğu zaman daha erken teslimat sağlanabildiği gibi, son dakika gelen revizelere anında müdahale ederek 7/24 servis sağlanır. Yazarlar konuları bitirdiği zaman editoryal ekibe sunar. Redaksiyon, düzenleme ve teknik kontroller yapılır.

İçerikler size teslim edildiğinde, sitenize entegre olmak için tam anlamıyla yayına hazır haldedir.

SSS

  • Akademik Makale İhtiyacım Var, Ne Yapmalıyım?

Akademik makale konuları uzun süren, detaylı ve teknik çalışmalardır. Bu konuda kişisel uzmanlığınız ya da zamanınız yoksa, size yardımcı olmaya hazırız. Profesyonel destek ekibimizle birlikte koordineli olarak proje sürecini yönetebiliriz. Konu sayısına ve içeriğe göre en hızlı şekilde teslimat detaylarını sormak için 0 212 975 13 41 numaralı hattan bilgi alabilirsiniz.

  • Düz Makale İhtiyacım Var, Ne Yapmalıyım?

Herhangi bir web projesi için ihtiyacınız olan her konuda bizden düz makale talep edebilirsiniz. Tam donanımlı yazar kadromuz blog, e-ticaret, firma tanıtımı, ürün tanıtımı, konu anlatımı gibi tüm alanlarda benzersiz içerikler hazırlar. Okuru – müşteriyi merkeze alan yaklaşım ile site ziyaretçilerinizi memnun edebilir, hedeflediğiniz dönüşümü yakalayabilirsiniz. Arama motorlarında üst sıralardaki dizinlere yerleşmenizi sağlayacak içerikler için canlı iletişim kanalıyla bize ulaşabilirsiniz.

  • Makale Yazım Süreci Nasıl İşler?

Makale yazım süreci, özel bir çalışma olmadığı zaman iki şekilde işler.

Kontrol Sizde → Tüm süreci kendi ekibinizle hazırlamak ve yönetmek isteyebilirsiniz. Bu durumda biz sadece verdiğiniz bilgi ve istekleriniz doğrultusunda içerikleri hazırlar, kontrolleri yapar, teslimat sağlarız.

Kontrol Bizde → Süreçle bizim ilgilenmemizi isterseniz, başlangıçta, kontrollerde ve teslimatta bilginize başvurulur. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda eylem plânını biz hazırlarız. Hangi sayfalarda kaç kelimelik içeriklere ve hangi anahtar kelimelere ihtiyacınız olduğunu yeni nesil uygulamalar kullanarak belirleriz. Beklentileri, çağın gerektirdiği teknolojilerle karşılarız. Editör ekibimiz sizin için en uygun yazarlarla birlikte kısa sürede organize olur. Onayınız alındıktan sonra süreci başlatır ve yönetiriz. Aşama aşama kontroller ile mutabakat sağlarız. İçerikleri yayına hazır halde teslim ederek size zaman ve efor kazandırırız.

Leave a reply