Orijinal Ürün Açıklamaları ile Sayfalarınız Hızla İndekslensin!

Online alışveriş ve e- ticaret siteleri için vazgeçilmez hale gelen ürün açıklamaları hem kullanıcıya dokunmak hem arama motorlarında ön sıralara geçmek için önemlidir.

Ürünlerinizi İlgi Çekici Kılın

Ürün açıklamaları sayesinde,  ürünün kullanıcılar açısından önemli ve farklı özelliklerini en dikkat çekici biçimde dile getirerek cazip kılabilirsiniz.

Özgün ve SEO Odaklı Ürün Açıklamaları

Ürün açıklamalarını kullanıcıların anlayacakları en sade ve faydalı biçimde sunarken bir yandan da özgün ve SEO odaklı bir dile sahip olabilirsiniz. Böylece arama motorları tarafından daha önce hiç taranmamış, tamamı özgün içerikler markanızı bir adım öne taşısın.

Arama Motorlarında Yükselin

Özgün ve iyi düşünülmüş ürün açıklamaları sayesinde markanız arama motorlarının en çok kullanılan ilk sayfalarında, ilk sıralara kadar yükselsin. Hedef kitleniz ürünü satın almak için arama yaptığında ilk önce sizin markanız önerilsin.

Ürünlerinizi İçerikler.com’a Emanet Edin

En İyi İçerik Yazarları

Özen seçilen konusunda uzman yazarlarımız gerektiğinde markanız ve ürünleriniz ile ilgili tüm detaylara hakim olana kadar araştırır, amaçlarınıza uygun, doğru içeriklerle hedef kitlenize uygun, anlaşılır ve faydalı içerikler üretir.

7/24 Sizin İçin Üretir

Tüm sektörler ve kategorilerdeki binlerce farklı ürün hakkında en iyi açıklama içeriklerini  yazmak için 7/24 ulaşabileceğiniz yazarlarımızla benzersiz içerikler üretiriz. Binlerce yazarın dönüşümlü olarak çalıştığı İçerikler.com bu sayede size en hızlı geri dönüşü sağlar.

Rekabetçi Yaklaşımla Markanızı Yükseltin

Her geçen gün rekabetin arttığı e-ticaret ve online alışveriş siteleri arasında, markanızı yükseltmek için ürün açıklaması çalışmasına içerik planlamanızda yer verin, kazanın. Hem marka değerinizi hem rekabet gücünüzü yükseltin!

Orijinal Ürün Açıklamaları Nasıl Oluşturulur?

Markanızın arama motorlarında organik olarak yükselebilmesi için SEO uyumlu içerikler üretmeniz çok önemlidir. Üzerinde sıkı çalışılmış içerikler ve link kurguları sayesinde, reklamsız ve organik bir şekilde markanızı yükseltebiliriz. Ürünleriniz için doğru anahtar kelimeleri seçerek doğru hedef kitlesine ulaşabiliriz. Ürün açıklamaları ise, kullanıcı için en kritik satın alma kararını verdikleri özel bilgileri içerir. Anahtar kelimelerle bezeli, faydalı ve teknik terimlerden ziyade anlaşılır bir dili benimsediğimiz bu içerik türünde profesyonel yaklaşım büyük fark yaratır!

Niş alanlarda dahi uzman editör ve yazarlarımız eşliğinde özgün ürün ve hizmetleriniz tüketicinin memnuniyetini kazansın. İçeriklerimizle sektördeki uzmanlaşma hızını arttıralım ve hedeflediğiniz pazarda hakimiyet sağlayın.

Markanız İçin En Kaliteli Ürün Açıklamalarını Üretiyoruz

Marka ve Ürünü Tanıyoruz

Ürün açıklamalarınızı üretmeden önce marka ve kategorilerinizdeki ürünleri detaylıca inceliyoruz bu sayede sizi rakiplerinizden ayıran eşsiz özellikleri ve faydayı bulup ortaya çıkarıyoruz.

Ürünü En Özgün Halde Tanıtıyoruz

Ürün açıklamalarını yazarken tamamı eşsiz, iyi düşünülmüş ve özgün içerikler üreterek markanızı diğerlerinden ayırıp daha dikkat çekici kılıyoruz.

Ürünü Hedef Kitleniz İçin En Cazip Hale Getiriyoruz

Ürününüzün en etkileyici özelliklerini doğru anahtar kelimelerle anlatıyoruz ve ürünün hedef kitlenizin önüne düşmesini sağlıyoruz.

Kaliteden Emin Oluyoruz

Uzman editör ve yazar kadromuzla, sizin için en doğru içeriği ürettiğimizden emin oluyoruz. Uzman yazarların kaleminden çıkan ve editör onayından geçen metinlerle fark yaratıyoruz.

Leave a reply