Markanıza Değer Katan İçerik Stratejileri

İçerikler.com, markanızın görünürlüğünü artıran ve dijital ürünlerinizi hedef kitlenizle buluşturan profesyonel ve özgün SEO odaklı içerikler üretir. Alanında uzman editör ve yazar kadromuzla ve doğru stratejilerle içerik planlama sürecinde yanınızdayız!

 • KOBİ

İçerik türü ve kelime sayısına göre fiyat alarak içerik talebinizi hemen oluşturun.

 • Enterprise

Ekibimiz tarafından yönetilen ve markanızı öne çıkaracak çoklu içerik çalışmalarınız için hemen talep oluşturun.

Standart İçerik Özellikleri

 • Profesyonel Yazar Kadrosu

Farklı uzmanlıklara sahip 1000’den fazla yazar sizin için nitelikli, özgün ve doğru içerikleri üretir. Tüm yazar başvurularının yalnızca %10’unu kabul ederek markanızı yükseltecek yazarla çalışmanızı sağlıyoruz.

 • Editoryal Hizmetler

Profesyonel web sitesi editörlerimiz taleplerinize, imlaya ve SEO kurallarına uygunluğu kontrol ederek sizin için doğru içeriklerin üretilmesini sağlar.

 • SEO Uyumlu Kaliteli İçerik

Web sitenizin aramalarda üst sıralarda görülebilmesi için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) odaklı kaliteli ve özgün içerikler hazırlıyoruz.

 • Hızlı İçerik Üretimi

Talep ettiğiniz içerikleri yalnızca birkaç saat içinde teslim ediyoruz.

 • Toplu İçerik Üretimi

İstediğiniz sayıda sipariş verdiğiniz içeriği aynı kalitede üretiyoruz.

 • Yayınlama Alternatifleri

İçerik dosyalarınızı CVS’ye aktarabilir, API üzerinden ya da WordPress’te yayınlayabilirsiniz.

Hangi Hizmeti Seçmeliyim?

Bireysel, KOBİ ve kurumsal içerik talepleriniz için esnek çözümlerden yararlanabilirsiniz.

KOBİ

 • Talep formunu doldurarak içerik siparişinizi verebilir ve içeriklerinizi en kısa sürede teslim alabilirsiniz.
 • 1000’den fazla alanında uzman yazar belirlediğiniz kurallara uygun olarak özgün ve SEO uyumlu içeriklerinizi üretir.
 • Taleplerinizi karşılamayan içeriklerle ilgili revize talep edebilirsiniz.

Enterprise

 • Markanız ya da dijital ürününüzle ilgili adet sınırlaması olmaksızın içerik siparişi oluşturabilirsiniz.
 • Belirlediğiniz zamanda yayınlanmaya hazır içerik alabilirsiniz.
 • Editörlük hizmetlerinden faydalanarak içerikleri yayınlamadan önce düzenlemek için vakit ayırmanıza gerek yoktur.

Yazar Puanlama Sistemi (müşterilere göre kalite bölümü)

Puanlama sistemimiz sayesinde yazarlarımız ürettikleri içeriklerin kalitesine göre müşterilerimiz tarafından derecelendirilir. Bu noktada, fikirleriniz bizim için çok önemli! Size teslim edilen içeriklerin taleplerinizi ne ölçüde karşıladığına göre derecelendirme yapmanızı bekliyoruz.

Derecelendirmeye göre yazarlar farklı Kalite Seviyeleri arasında hareket eder. Müşterilerin taleplerini yerine getiren, kaliteli ve özgün içerikler üreten ve iyi bir performans gösteren yazarların Kalitesi Seviyesi yükselir. Kalite Seviyesi performansa bağlı olarak düşen ve belli standartları karşılayamayan yazarlarla yollarımızı ayırıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Içerikler.com ücretlendirme politikası ile ilgili merak ettiklerinize burada yanıt bulabilirsiniz. Daha fazlası için e-posta adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • İçerik ücretleri neye göre belirleniyor?

Ücretlendirmeleri içerik türü, içeriklerin kelime sayısı ve yazar seviyesine göre yapıyoruz. Kurumsal hizmetlerde ise markanıza özel çözümler üretiyoruz; bu nedenle bizimle iletişime geçerek fiyatlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödemelerinizi kredi kartı ya da havale ile yapabilirsiniz. Özellikle toplu içerik taleplerinde havale de kabul ediyoruz.

 • Ödemeleri ne zaman yapmalıyım?

İçerik taleplerinizi bize ilettikten sonra ödemenizi yapmanız gerekir. Ödemenizin ardından uzman yazarlarımız taleplerinize uygun içerikleri üretmeye başlar.

 • Siparişlerimi iptal edersem para iadesi alabilir miyim?

Halihazırda yazarlarımızın üzerinde çalıştığı işlerde içerikler.com kaynaklı bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız bakiyenizi iade etmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Revizeler için ekstra ücret talep ediyor musunuz?

İçerik revizelerinde fazladan ücret ödemenize gerek yoktur.

https://www.icerikler.com/

Yönetim Paneli

Basit bir arayüze sahip olan Yönetim Paneli’miz üzerinden vakit kaybetmeden içerik talebinizi oluşturabilir, 1000’den fazla uzman yazarımızın markanızı öne çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

 • Hızlı Sipariş

Kullanımı oldukça kolay olan Yönetim Paneli ile tüm içerik taleplerinizi bize anında ulaştırabilirsiniz. Biz de ihtiyaçlarınıza uygun stratejiyi belirleyerek sizi, markanız için en doğru içerikleri üretecek yazarlarla buluşturalım.

 • Zamanında Teslimat

Talep ettiğiniz tüm içerikleri en kısa sürede teslim ediyoruz. Uzman yazarlarımız hızlı bir şekilde kaliteli içerikler üreterek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

 • Nitelikli İçerik

Performansa dayalı puanlama sistemimiz sayesinde yazarlarımızı talepleriniz doğrultusunda nitelikli içerikler üretmeleri konusunda motive ediyoruz. Bu sayede her seferinde en kaliteli ve özgün içeriklerin üretilmesini sağlıyoruz.

İçerik Hizmetleri

Bilgilendirici, eğlenceli ve markanızı yansıtan farklı kategorilerdeki içeriklerle hedef kitlenizle aranızdaki bağı güçlendiriyoruz.

 • Deneyimli Yönetim Kadrosu

Dijital dünyayı tanıyan ve taleplerinize göre içerik pazarlama stratejileri geliştiren profesyonel ekibimiz ajanslar ve markalar için hızlı çözümler üretir. İhtiyaçlarınızı anlıyor ve markanıza özel içerik oluşturmak için çalışıyoruz.

 • Zamanınız Size Kalsın

Talep ettiğiniz tüm içerikler için proje yöneticilerimiz titiz bir çalışma gerçekleştirir. Çeşitli aşamalardan geçerek üretilen içerikleriniz yayına hazır teslim edilir. Bu sayede içerikleri gözden geçirmek için saatler harcamanıza gerek kalmaz.

 • Kurumsal İçerik Projeleri

Büyük markalar, e-ticaret siteleri ve ajansların organik trafiğini artırmak, hedef kitlelerine daha kolay ulaşmalarını sağlamak ve itibarlarını yükseltmek için büyük ölçekli kurumsal içerik projeleri yönetiyoruz. Deneyimli ekibimiz kalite ve özgünlüğe dikkat ederek kurumunuz için en doğru içerikleri üretir.

Markanızın ihtiyaçlarına uygun içerik stratejisini belirleyerek kaliteli içeriklere hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlıyoruz.

 • Hızlı Sipariş Oluşturun

Tek adımda ihtiyaçlarınıza uygun içerik siparişini verebilmek için yalnızca talep formunu doldurmanız yeterli. Formda içerik türü, hitap dili ve anahtar kelimeleri de belirtebilir, sizin için en doğru içeriği üretmemize yardımcı olabilirsiniz.

 • Uzman Yazar Kadromuz İçeriğinizi Üretsin

Belirlediğiniz içerik türüne göre alanında uzman yazarlarımız içeriğinizi SEO ve yazım kurallarına uygun olarak oluşturur. İçerik üretim aşamasında isterseniz takım liderlerimizle iletişime geçebilir ve taleplerinize uymayan içerikler için revize isteyebilirsiniz.

 • Hedef Kitlenizle Güçlü Bir Bağ Kurun

Kaliteli ve özgün içeriklerle aramalarda üst sıralarda çıkabilir, hedef kitlenize çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sosyal paylaşımlar yaparak arama trafiğini devam ettirmek ise sizin elinizde!

https://www.icerikler.com/ (googleda bir numara olun, topluluğunu ateşle, içerik pazarlama başarısı elde edin)

 • Organik Trafiğinizi Artırın

Büyük markaların güvenini kazanan Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) danışmanlarımız markanızı tanınır hale getirir. Kaliteli ve SEO uyumlu içeriklerle web sitenizin organik trafiğini artırmak çok kolay!

 • Hedef Kitlenize Ulaşın

Markanızı görünür kılmak ve hedef kitlenize çok daha kolay ulaşmak için içerik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Belirli periyotlarla paylaşacağınız ilgi çekici ve etkileşimi yüksek içeriklerle sosyal medyada büyümenizi sağlıyoruz.

 • Kalite Odaklı İçeriklerle Markanızı Güçlendirin

İçerik pazarlama stratejileri alanında deneyimli ekibimiz nitelikli içeriklerle markanızı güçlendirmenizi sağlıyor. Kitlenize hitap eden ve vizyonunuzu yansıtan blog yazıları, liste ve kategori içerikleri, e-bültenler, sosyal medya yayınları, etkinlikler, kampanyalar ve daha fazlasıyla tanışın!

https://www.icerikler.com (24 saat aktif yazar kadromuz bulunuyor ve maddeleri)

1000’den Fazla İçerik Yazarı

 • Yalnızca En İyiler

Yazar başvurularını titizlikle değerlendirerek yalnızca en kaliteli ve özgün içerikleri üretecek yazarlarla çalışıyoruz. 24 saat aktif yazarlarımız sizin için en güçlü içerikleri üretir.

 • Markanızı Anlayan Yaratıcı Ekip

Her gün büyümeye devam eden nitelikli editör ve yazar kadromuzla yaratıcı, özgün, kaliteli içerikler üretip markanıza değer katmak için çalışırız.

 • Bir Yazardan Çok Daha Fazlası

Farklı sektörlerde çok çeşitli uzmanlıklara sahip yetenekli yazarlarımıza, nitelikli eşleştirme sistemimiz sayesinde kolayca ulaşın, işin uzmanıyla çalışın!

Leave a reply