0533-163-33-30

Kaliteli Metin Yazarlığı Hizmetleriyle Satışları ve Dönüşümleri Artırın

İçerik geliştirme görevini bize devredin sektörünüzün lideri olun.

Kobi

Benzersiz makaleler siparişi verin birkaç saat içinde hazır olsun.

 • Kullanımı Kolay Sipariş Formu
 • Hızlı Geri Dönüş
 • Sektör Uzmanı Yazarlar
 • %100 Orijinal İçerik
 • Memnuniyet Garantili
Sipariş Ver
Enterprise

Deneyimli ekibimizin desteğiyle, yüksek hacimli makale sipariş edin.

 • Tamamen Yönetilen Servis
 • Esnek Teslimat Seçenekleri
 • 3 Aşamalı Kalite Kontrol Süreci
 • %100 Orijinal İçerik
 • Memnuniyet Garantili
İletişime Geçin

Metin Yazarlığı Eforunu Ölçeklendirin


Kalabalık işgücümüz, ihtiyaç duyduğunuz kadar hızlı bir şekilde içerik almanızı sağlar.

 • Binlerce yüksek kaliteli yazar arasından seçim yapın. Yalnızca uygun bir beceri seviyesi gösteren serbest çalışanları kabul ediyoruz ve yıldız derecelendirme sistemimiz, projenizi yürütecek donanıma sahip yazarları ve editörleri seçmenize yardımcı oluyor.
 • Özel yazarlara, özel olarak seçilmiş ekiplere veya tüm pazar yerimize sipariş verin.
 • Siparişiniz için kelime sayısı, anahtar kelime, stil ve biçimlendirme gereksinimleri dahil olmak üzere özellikler oluşturun.
 • Siparişlerinizi önonay alarak iletiyoruz

İçerik yazma gereksinimlerinin her marka ve hatta her proje için benzersiz olduğunu biliyoruz. Sezgisel sistemimiz her siparişi kişiselleştirmenize izin verir. Yapabilecekleriniz:

  • Hangi yazı servisi olacağını seçin
  • Bir başlık girin veya yazardan bir tane oluşturmasını isteyin
  • Kelime analizini belirleyin, yazı talimatlar ekleyin veya marka içeriği kılavuzlarınıza bağlantı verin
  • Bir kelime sayısı ayarlayın
  • İsterseniz revize kontrolü ekleyin
  • Siparişinize meta başlıkları ve açıklamalar gibi isteğe bağlı öğeler ekleyin
  • Geri dönüş sürenizi ayarlayın
  • Siparişinizi verin

Metin yazarlığınızı dış kaynak olarak kullanmak çok önemlidir. İçeriğinizin marka dilini yakalaması, müşterilerinizle konuşması ve pazarlama stratejinizi desteklemesi gerekir. Kısacası - profesyonel bir metin yazara ihtiyacınız var. Yazarlarımız, ürününüzü veya hizmetinizi anlamak ve sizin için ne anlama geldiğini öğrenmek için zaman ayırır, böylece istediğiniz şekilde gerçekleştirecek işleri sunabilirler. Pazarlama uzmanları ekibimizden serbest çalışan bir metin yazarı tutarken daha fazla müşteri kazanın. İhtiyacınız olan trafiği ve sonuçları elde etmek için binlerce profesyonel B2B metin yazarı arasından seçim yapın.


Her İhtiyaç için Metin Yazarı Kiralama

Çok Yönlü ve Bilgili

Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce yazarla, işinizi alan bir tane bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ve yazarlar, talebinizin yanı sıra ihtiyacınız olan her türlü konuyu ele alabilir - blog yazıları, basın bültenleri, sosyal medya mesajları... - bunlar bizim için hiç sorun değil!

Satış ve Reklam Uzmanları

Kalite puanlarını artıracak ve dönüşümleri artıracak kampanyalarınız için metiin yazmaları için reklam metni yazarları talep edin. Ardından, bu değerli müşterileri dönüştürecek satış içerikleri hazırlamalarını isteyin..

Açılış Sayfası Metin Yazarlığı Uzmanları

Sitenize trafik çekmenize, alaka düzeyini artırmanıza ve ziyaretçileri müşterilere ve nihai marka bağlılıklarına dönüştürmenize yardımcı olacak açılış sayfası metin yazarlığı uzmanları bulun. Şablonunuzu paylaşın; grafik tasarımcınızın hemen kullanabilmesi için tasarlanmış içeriği alacaksınız.

Metin Yazarlığı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İstiyor musun?

SEO için copywriting kılavuzumuzu okuyun

Oku

Metin Yazarlığı İçerik Pazarlamanıza Güç Katıyor

İçerik pazarlaması uygun maliyetli ve kanıtlanmış bir araçtır. Bu konuda uzmanlaşan markalar, sahip oldukları trafikten neredeyse sekiz kat daha fazla trafik çekmeye meyillidir. İçerik pazarlaması, genel olarak, geleneksel giden reklamcılıktan daha ucuz olmasına rağmen, üç kat daha fazla yol açabilir. İyi hazırlanmış içerik, içerik pazarlama çabalarınızı desteklemelidir; bu nedenle, metin yazarları ve içerik yazarları listemiz, tüm yazılı içeriğinizin hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmasını sağlamak için çalışır. Şaşırtıcı içerik pazarlamasıyla tonlarca trafik üretmenin faydalarını azaltın ve ardından bu trafiği şaşırtıcı içeriklere dönüştürün.

Pratik Yazı Platformumuzu Keşfedin

Kaliteden ödün vermeden hızlı geri dönüş sürelerini teşvik etmek için, yazı sistemimizi oyunlaştırdık. Yazarlar siparişleri hızlı ve ustaca yerine getirdikleri için ödüllendirilir ve siz de bu avantajlardan faydalanırsınız. Sipariş geri dönüş süreleri 24 saat kadar az olabilir ve bazı durumlarda içeriğinizi daha da hızlı alabilirsiniz.

Tüm copywriting hizmetlerine göz atın ve bugün ilk siparişinizi verin.

 

Daha İyi Pozisyon Kazanın, Daha Çok Satın

İyi metin yazarları, web içeriklerini hem arama motorlarını hem de potansiyel müşterilerinizi doğru ulaşması gerektiğiini bilir. Tam zamanlı yazar kadromuz, anahtar kelimelerin arkasındaki arama amacını yakalayan, söz konusu niyetle konuşan bir kopyasını işleyen ve okurları harekete geçirmeye zorlayan kaliteli içerik oluşturmayı anlıyor.

 

Başlamanıza Yardımcı Olacağız

Metin Yazarı Bulma

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun profesyonel bir metin yazarı nasıl bulacağınızı öğrenmek için bize ulaşın. Becerilerinin içerik gereksinimlerinizle uyumlu olmasını sağlamak için bir metin yazara sormak için kritik soruları paylaşacağız.

Ekibimiz içerik taleplerinizi en iyi hâle getiriyor

Satışları teşvik eden profesyonel metin yazarlığı, bir pazarlama kampanyasıyla birlikte kullanılmalıdır.

Önerilerimizi Alın

Metin yazarlığı konusunda yardıma ihtiyacınız olursa doğru yere geldiniz. İşinize uygun yazar önerileri için bize ulaşın.

Metin Yazarlığı Kaynakları

Tüm metin yazarlığı sorularınızın yanıtlarını bulun, metin yazarlığının ne olduğunu öğrenin ve dönüştüren metin yazarlığı oluşturmak için en iyi uygulamaları öğrenin.

start quote içerikler.com beklentilerimizi aşmaya devam ediyor ve her zaman zamanında yüksek kaliteli içerik sağlıyor. end quote

1,000+ Yetenekli Yazarlar Sizi Bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Bunu yapmanın birkaç yolunu sunuyoruz. Deneyim ve kabiliyete dayalı olarak, 6.000'den fazla yazardan oluşan listemizi arayabilirsiniz. Veya, nitelikli yazarları size özel bir adımla ve ilgili örneklerle mesaj göndermeye davet etmek için bir arama çağrısı yapabilirsiniz.

Fiyatlarımız kelime başına 5 kuruştan başlar ve ihtiyacınız olan kalite ve uzmanlığa bağlı olarak yükselir. Çoğu dijital pazarlamacı için, bu oranlar işi kendileri yapmak için önemli ölçüde maliyet tasarrufu sunar. Ayrıca, günlerini yazmaya harcayan deneyimli bir yazardan kopya alıyorsunuz.

Birkaç şey, ancak en önemlisi kaliteye odaklanmamız. Tüm yazarlar, yüksek kaliteli benzersiz içerik oluşturmak, son teslim tarihlerini karşılamak ve revizyonları hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için teşvik edilir. Kurumsal hizmetlerimiz ayrıca, içeriğinizin yayınlanmaya hazır olduğunu ve teslim edilmeden önce 3 QA katmanı içerdiğini garanti eder.

Metin yazarlarımızdan herhangi biri, web siteleri, açılış sayfaları, e-postalar, reklamlar ve daha fazlası için kopya dahil olmak üzere çoğu pazarlama kopyası yazabilir.

Metin yazarlarımız hem dönüşüm hem de SEO’ya odaklanır. Bu, alıcılarınızı istediğiniz yöne çekmenize yardımcı olacak, aynı zamanda anahtar kelimeleri sorunsuz bir şekilde bütünleştiren ve kilit konuları kapsayan bir kopya yazdıkları anlamına gelir. SEO talimatlarınızı kullanımı kolay sipariş formumuzla kolayca belirleyebilirsiniz.

Yep! Her sipariş verdiğinizde, düzenleme eklemek isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Bu, yetenekli bir kopya düzenleyicinin içeriğinizi size teslim edilmeden önce incelemesini sağlar. Ayrıca size özel kopya editörlerinden oluşan bir ekip oluşturabiliriz.

Metin yazarlığı işleri mi arıyorsunuz?

Becerilerinizi göstermek için birinci sınıf freelancerları işe almak isteyen müşteri ağımıza göstermek için birçok freelance copywriting casting çağrılarından birine başvurun.

Hemen Başvur