0533-163-33-30

Kaliteye Yaklaşımımız

Üstün kalite, memnuniyet, ve bulut teknolojisiyle içerik hizmeti sunmak için buradayız.

Yetenek ile başlar

İçerikler.com'da çıtayı yükseğe ayarladık. Kabaca yeni yazarların% 15'i sıkı başvuru sürecimizi geçiyor. Yaratıcılık, imla ve dilbilgisi gibi yetenekleri ve yönergeleri takip etme becerisini değerlendiriyoruz. Sadece en iyileri kabul edilir.

Ve tatmin etmek bir kültürdür

Yeni yazarlar, Temel Değerlerimizin Kalite, Geri Dönüş Hızı ve Güvenilirliğe odaklandığını öğreniyor. Basitçe iyi içerik oluşturmak yeterli değildir ve yazarlar beklentilerinizi karşılamak ve aşmak için eğitilir.

Öyleyse, mükemmellik ödülü

Yazarlar kariyerlerine İçerikler.com'da başlarken, performansın ödüllendirildiğini çabucak öğrenirler. Müşteri puanları yüksek, hızlı geri dönüş süreleri olan ve cevapsız teslim tarihi olmayan yazarlar daha yüksek ücretli işlere statü kazandırır.

İşbirliğini teşvik etmek

İçeriğin ortak bir süreç olduğuna inanıyoruz. Yazarlarınızla gerçek zamanlı olarak iletişim kurmak ve içeriğinize son dokunuşları koymak için anında sohbet veya revizyon araçlarını kullanın.

Ve Bulut Teknolojisi

Otomatik içerik takvimleri, toplu sipariş araçları, CSV ithalatı, yazar ekipleri ve API entegrasyonları gibi özellikler, karmaşık içerik projelerinde sorunsuz ve başarılı bir şekilde yayınlanmasını sağlar.

İçerik Üretimini Otomatikleştirin

Nasıl Öğrenebilirim?