0533-163-33-30

Kurumsal İçerik Çözümleri

Lider markalar ve ajanslar için tamamen yönetilebilir içerik oluşturma.
Yüksek kaliteli Kategori SEO İçeriğii

start quote İçerikler.com benzersiz içerik kalitesi sunuyor. İçeriği yayınlarken içeriği düzenlemek veya gözden geçirmek için zaman harcamamayı seviyorum. end quote

Yayına Hazır İçerik Farkını Yaşayın

Birçok yerden içerik alabilirsiniz. Yalnızca içerikler.com ihtiyacınıza yönelik içerik sunar.

Yayımlamaya hazır içerik, tüm gereksinimlerinizi karşılayan, marka dilinize uyan ve gerçekte yapısal olarak doğru olan içeriktir. Bu, daha fazla çalışma yapmadan içerikleri hemen yayınlayabileceğiniz anlamına gelir.

Bunu nasıl yapabiliriz?

Benzersiz üretim sürecimizle:

Projenizin kapsamını belirleyin:

 • Ekibimize birçok soru sorun.
 • Oluşturulan içeriğin amacını belirtin.
 • Gereksinimlerinizi karşılayan içerik örnekleri sunun.
 • Yapılması gereken araştırmayı tanımlayın.
 • Yazmak için bir konu uzmanına ihtiyacınız olup olmadığını belirleyin.
Net ve kısa bir stil rehberi yarattığınızdan emin olun.
İş gücünüz bunlara çok fazla güvenecektir ve projenizi ölçeklendirmek için ihtiyaç duydukları tüm önemli bilgileri almaları zorunludur.
1. Adımda belirlediğiniz gereksinimlere dayanarak şimdi ekibinizi oluşturmaya başlamanız ve yukarıdakileri elde etmenizi sağlamanız gerekiyor.
İçerikler.com'da 1.000'den fazla yazarımız var.
Ne tür içeriğe döndüğünüzü görmek, geri bildirim sağlamak ve ekibin revizyon yapmasını sağlamak için test partileri yapmak için zamanınızı ayırın.
Kısa ve stil rehberinizi de güncellemek isteyebilirsiniz. öğrendiklerinle. Büyük bir sınama test grubuyla olası sorunları bulmak için çok daha iyi.
Ölçeklemeye ve içerik oluşturmaya hazırsınız. Bu sadece yazmaktan daha fazlasını gerektirir - en azından bu adımları yerinde uygulamalısınız.
Bu sürecin bir aşamasında iş tamamlandıktan sonra, bir sonraki aşamaya geçer. Yanlış bir şey varsa, içerik gözden geçirme için bir önceki adıma geri gönderilebilir veya derhal düzeltilebilir. Her işlevden sorumlu farklı ekip üyeleri ile, içeriğiniz ayrıntılı bir şekilde gözden geçirilmeli ve cilalanmalıdır.
İlk 5 adımı uyguladıysanız, ölçekte yayınlamaya hazır içerik üretiyor olmalısınız. Kaliteyi korumak ve zaman içinde iyileştirmek için sürekli bir geribildirim döngüsü oluşturmak önemlidir.

Yayımlamaya Hazır Farkı Denemeye Hazır mısınız?

Şimdi başla

Neden Kurumsal Müşterilerimiz İçeriğini Oluşturmamız İçin Bize Güveniyorlar?

  Checkmark

  Tamamen Yönetilen Servisler

  Proje yönergelerinizi benimseyen ve yayınlamaya hazır olan yüksek kaliteli, hatasız içerik sunan bir ekibe ihtiyacınız var. içerikler.com'un deneyimli Müşteri Hizmetleri Ekibi, tüm süreci yönetmek ve sonuçlar sunmak için sizinle birlikte çalışır.

 • Checkmark

  Yayımlamaya Hazır İçerik

  Hala mevcut sağlayıcınızın içeriğini gözden geçirmek için saat (veya gün) harcıyor musunuz? Pahalı ve gereksiz. Yönetilen Hizmetlerimizle, her seferinde zamanında yayınlanmaya hazır içerik alırsınız - istisnasız. Üç aşamalı kalite inceleme sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle sohbet edin .

 • Checkmark

  Konusunda Uzman Yazar Kadrosu

  1.000'den fazla ana dili Türkçe konuşan yazar veritabanımız, her konuda uzman olan yazarları tanımlayan ayrıntılı bir etiketleme sistemi kullanıyoruz. Bu etiketlere güvenebilirsiniz çünkü bunlar pazardaki gerçek performans verilerine dayanmaktadır. Proje yöneticiniz, içeriğinizi yazmaya yetkin bir yazar ekibi oluşturacak.

 • Checkmark

  Kaliteyi Ölçeklendir ve Koru

  Yüksek hacimli içerik projeleri için bir numaralı başarı faktörü kaliteyi koruyarak ölçeklendirme yeteneğidir. Detaylı içerik yönergeleri hakkında öğrenme, iletişim kurma ve uygulama konusunda uzmanız. Ve kadromuzdaki binlerce yazarla, içerik üretiminizi hızla artırabiliriz. Yönetilen Hizmetlerin başarılı olmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için bir hesap yöneticisiyle konuşun .

 • Checkmark

  Kişiye Özel Çözümler

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz ekibinizin bir uzantısı olarak görev yapar ve kuruluşunuzun iş akışına en uygun süreci tasarlar.

Daha iyi bir içerik üretim deneyimi için kendinizi hazır hissediyor musunuz?

Hemen Başla

Ne tür içerik oluşturabiliriz?

İçerik yazmak bizim yaptığımız şeydir ve hayal edebileceğiniz her şeyi yazma uzmanlığımız vardır.

Kaliteli Makaleler ve Blog Yazıları

Müşterilerimiz için yüzbinlerce makale yazdık. Proje yöneticiniz gönderilerinizin kalifiye yazarlar tarafından yazılmasını ve olağanüstü kalitede olmasını sağlar. Bu, içeriğinizin okuyucuları memnun etmesini ve SEO'nuzu güçlendirmesini sağlar.

Şehir ve Yerel Sayfalar

Şehir ve eyalet sayfaları da dahil olmak üzere yüksek kalitede yerel açılış sayfaları oluşturmak, büyük bir görev olabilir. Bu tür sayfaların yazılmasında uzmanlaşmış ve değerli yerel bilgiler ileten ve konum odaklı arama sorguları için sıralamanızı sağlayan içerik sağlayan özel bir ekip oluşturduk.

e-Ticaret İçeriği

Deneyimli Müşteri Hizmetleri Ekibimiz, dünyanın en büyük e-ticaret şirketlerinden bazıları için içerik programlarını yürüten kişiler tarafından görevlendirilmiştir. Size güvenilir bir yüksek kaliteli ürün açıklamaları akışı, kategori sayfası açıklamaları, satın alma rehberleri ve daha fazlasını sağlama konusunda uzmanlığa sahiptirler. Ayrıca, ayrıntılı gereksinimlerle çalışma konusunda deneyimli ve hala yayınlanmaya hazır içerik yayınlıyorlar.

Sınavlar

Birçok büyük yayıncı, sınavların okurlarıyla etkileşime geçmenin en iyi biçimlerinden biri olduğunu buluyor. Deneyimli sınav yazarlarımız, hayal edebileceğiniz herhangi bir konuda bilgilendirici ve ilgi çekici sınavlar oluşturabilir. Ve tescilli bilgi yarışması kurgu editörümüzle, size kolayca yayınlamanız gereken veri formatında testler sunabiliriz.

Diğer İçerik Türleri

Müşterilerimizin bizden istediği hemen hemen her şeyi yazabilmek ve iyi yazmaktan gurur duyuyoruz. Yardıma ihtiyaç duyacağınız benzersiz bir yazma projeniz varsa, bizimle temasa geçtiğinizden emin olun, size özel bir çözüm geliştirebiliriz.

İşletme Programımız Hakkında Sorularınız mı Var?

Hayır! Projenizi sizinle tartıştıktan sonra, projeniz için size bir bütçe vereceğiz. Senden alacağımız tek şey bu.

İçerik dağıtımı konusunda çok esnekiz ve seçtiğiniz formatla çalışabiliriz. Yaygın olarak e-tablolar, Word belgeleri ve hatta doğrudan CMS'nize gönderdik.

Bu, projenize bağlı, ancak büyük içerik dağıtımları için genellikle üzerinde anlaşmaya vardığımız bir birimde haftalık teslimat planlıyoruz. Her hafta yeterince içerik almanız için ekibinizi büyütebiliriz.

+

SEO Bilgisi Güçlü Yazarlar

+

Yazar Havuzu

M+

Yazılı Sözler


Sektör lideri şirketlerin neden içeriklerini yazmamıza güvendiğini görmeye hazır mısınız? Ücretsiz hesabınızı oluşturun

Başlayalım!