0533-163-33-30

Hikayenizi Anlatmak İçin Profesyonel Basın Bülteni Yazarı Kiralama

Gazeteciler, medya kuruluşları, haber siteleri ve arama motorları ile ilgili basın bültenleri yazıyoruz. Aradığınız formatı anlıyor ve profesyonel bir ürün sunuyoruz.

Kobi

Benzersiz makaleler siparişi verin birkaç saat içinde hazır olsun.

  • Kullanımı Kolay Sipariş Formu
  • Hızlı Geri Dönüş
  • Sektör Uzmanı Yazarlar
  • %100 Orijinal İçerik
  • Memnuniyet Garantili
Sipariş Ver
Enterprise

Deneyimli ekibimizin desteğiyle, yüksek hacimli makale sipariş edin.

  • Tamamen Yönetilen Servis
  • Esnek Teslimat Seçenekleri
  • 3 Aşamalı Kalite Kontrol Süreci
  • %100 Orijinal İçerik
  • Memnuniyet Garantili
İletişime Geçin

İşinizi En iyi Anlatan Basın Bülteni Yazma Hizmeti


İnsanlar farklı şirketleri önemsiyorlar. Rakiplerinizden ne kadar farklısınız? Bir basın bülteniyle hikayenizi anlatarak sizi benzersiz kılan ve nihayetinde daha iyi olanı gösterin. Kanıtlanmış yazarlarımız, şirketinizi mümkün olan en iyi şekilde nasıl sunacağınızı anlar.

Halka insanlara nasıl yardım ettiğinizi söyleyin. Finansal dönüm noktaları ilginç olabilir, ama sonuçta, hepimiz duygusal yanımız olan tüm insanlarız. Halkın dikkatini gerçekten çekmek için eve çarpan bir hikaye anlatın ve insanların (veya işletmelerin) sorunlarını nasıl aşmalarına yardımcı olduğunu gerçekten gösterin. Nitelikli yazarlar, şirketinizi gerçekten fark yaratan anlamlı bir işletme olarak konumlandırabilir.

Standart geri dönüş süremiz iki iş günüdür, bazen bir hikaye, ürün lansmanı veya olaya tepki vermek için hızlı davranmanız gerekir. Bu olduğunda, içeriğinizi hızlı bir şekilde yazmak çok önemlidir. Bir tutam, yazarlarımız saatler içinde dağıtıma hazır yazılı basın bültenleri oluşturabilirler. Müşteri Başarı Yöneticiniz bunu hızlandırmaya yardımcı olabilir.


Hikayenizi anlatmanıza yardımcı olacağız

Hikayeni anlat

Her işin anlatılacak bir hikayesi vardır. Yüksek kaliteli ve ilgi çekici basın bültenleri ile doğru söylemenizi sağlıyoruz.

Şirketinizi Vurgulayın

Basın bültenleri dağıtım hizmetlerine gönderilmeye hazır basın bültenleri sipariş ederek şirketinizi ön plana çıkarın

Bilgilerinizi Ekleyin

İhtiyacınız olan şeyleri yazara anlatmak kolaydır. Ad, unvan, e-posta adresi, telefon numarası ve istediğiniz diğer şeyler dahil olmak üzere tüm iletişim bilgilerinizi içerirler.

Basın bülteni yazma işiniz için neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Arama motoru optimizasyonuna (SEO), sosyal medyaya ve genel pazar bilinirliğine nasıl yardımcı olabileceğinizle ilgili harika ipuçları için kaynaklarımızı inceleyin.

Devamını Oku

Bu Profesyonel Dokunuşu Ekleyin

İyi bir basın bülteni doğru tondadır ve özel formatlama kurallarına uyar. Yazarlarımız, şirketinize profesyonel bir görünüm ve his veren en iyi uygulamaları anlar. Amatör bir işe razı olmayın ve güven veren ve güven yaratan profesyonel bir basın bülteni servisi ile çalışın.

 

 

Kurum İçi Seslendirilen Dış Kaynak Kullanımı

Profesyonel yazarlarımız arkalarında onlarca yıllık deneyime sahiptir ve onlar için içerik oluşturmadan önce bir şirket ve sesini öğrenmede uzmandır. Bitmiş basın bülteninizi okurken, kurum içi bir yazar tarafından yazılmış olabileceğine yemin edersiniz.

Ayrıca, özel sipariş formumuz, hikayeniz, şirket geçmişi (kazan plakası dahil) ve bir teklif ekleyip istemediğiniz hakkında önemli bilgiler vermenizi sağlar yazılacak olan. Bununla silahlanmış, yazarınız mükemmel bir bitmiş ürün sunabilir.

 

 

 

Basın Bülteninizi Neden Seveceksiniz?

Profesyonel Yazarlar

Basın bültenlerimiz, profesyonel iletişim yazma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve seveceğiniz bitmiş bir sonuç verecektir.

Doğru format

Yazarlar tüm stil gereksinimlerini yerine getirecek ve büyük haber kaynaklarına dağıtılmaya hazır bir belge hazırlayacaktır. İstediğiniz formatı belirtin (AP Stili, MLA Stili veya Chicago Stili).

Endüstri Uzmanları

Yazıcınızın sektörünüzü bilmesi her zaman yardımcı olur. İstisnai sonuçlar için işinizi alan bir yazara bağlanın.

Hızlı Geri Dönüş

PR ile sık sık basın bültenlerine acilen ihtiyaç duyarsınız. Sipariş işleme, gerekirse birkaç saat kadar hızlı olabilir.

start quote içerikler.com beklentilerimizi aşmaya devam ediyor ve her zaman zamanında yüksek kaliteli içerik sağlıyor. end quote

1,000+ Yetenekli Yazarlar Sizi Bekliyor!

Basın Bülteni Yazma Hizmetimiz Hakkında SSS

Basın bülteninizi hazırlamak için kelime sayısı ve yazım dili belirlemelisiniz. 1 sayfalık basın bülteni veritabanaımızda yer alan ortalama fiyatı 150₺'dir.

Basın bültenleri kelime sayımı yerine sayfa uzunluğuna inme eğilimindedir. Geleneksel basın bültenleri bir sayfaya sığar, bu da nadiren 500 kelimeyi aşacakları anlamına gelir.

Doğrudan değil, o çoğu basın bülteni dağıtım sitesinde şimdi link oluşturma konusunda size yardımcı olmayacak hiçbir takip linki sunmuyor. Bununla birlikte, yüksek kaliteli bir basın bültenini sendika ederek ve blogculardan ve gazetecilerden kapsama alarak, SEO'nuza yardımcı olacak güçlü geri dönüşler kazanabilirsiniz.

Kesinlikle. Platformumuzda çalışmak için onaylanmış 1.000'in üzerinde profesyonel basın bülteni sahibiz ve birçok sektöre yayılmıştır. Basın bülteni siparişinizi verdiğinizde, sektörünüzü iyi tanıyan bir yazara göndeririz.

Basın bültenlerini dağıtmıyoruz, ancak müşteri başarı yöneticinizle konuşursanız, bunu yapmak için harika siteler önerebilirler.

Harika müşteriler için haber bültenleri yazmak istiyorum?

Bugün online basın bülteni yazar ekibimize katılmak için başvurun!

Şimdi Başla