AÇIK RIZA METNİ

Girişimciler Teknoloji, Reklam ve Ofis Hizm. Ltd. Şti.

icerikler Üyeliği Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin Açık Rıza Beyanı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında, daha benimle paylaşılan, internet siteleri (www.icerikler.com (“Site”) üzerinden her zaman ulaşabileceğim ve https://icerikler.com/aydinlatmametni linkinde yer alan aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde kişisel verilerimin fenerailem tarafından işlenmesine, aşağıdaki rıza beyanı ile onay veriyorum.

Site ve Mobil Uygulama’da çerez vb. programların kullanımına ilişkin çerez politikasına https://icerikler/cerez-politikasi adresinden ulaşabileceğimi biliyorum.

Kişisel verilerimin;
– icerikler programına üye (“Üye”) olmak, üyelik kapsamında Site’nin özelliklerinden ve icerikler programının avantajlarından faydalanmak, diğer icerikler programı üyelerinden ayırt edilebilmemi sağlamak, üyeliğe, icerikler’in yeni özelliklerine, değişikliklere ilişkin bilgilendirmeler almak, Site’yi kullanarak icerikler programı üyesi işyerlerinden (“Üye İşyeri”) alışveriş yapmak ve Üye İşyerleri ile yürütülen özel/genel kampanyalar, iş ortaklıkları kapsamında fayda sağlamak, genel kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, segmentasyon ve pazarlama analiz çalışmalarının yapılması, Site veya diğer 3. parti ortamlarda icerikler, Üye İşyerleri, reklamverenler ve diğer 3. kişiler’e ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, duyurduğunuz kampanya, gibi etkinliklere katılmak amacıyla işlenmesine,
– Bilişim teknolojileri, pazarlama/reklam faaliyetleri ya da uzmanlık gerektiren danışmanlık vb. konularda ürün ve hizmet desteği almak amacıyla icerikler’in yurtiçinde bulunan tedarikçileriyle ile paylaşılmasına, rıza veriyorum.

© Copyright www.icerikler.com 2022